Lijst gemaakt op: 16-06-2019 20:53:52

Stichting Concours Hippique Gorredijk 14, 15 en 16 juni 2019 dressuur, springen en mennen

Klasse B Cat. AB-C-DE, 1e proef
Klasse B Cat. AB-C-DE, 2e proef
Klasse L1 Cat. C en klasse L2 Cat. AB-C-DE, 1e proef
Klasse L1 Cat. C en klasse L2 Cat. AB-C-DE, 2e proef
Klasse M1 Cat. AB-DE en klasse M2 Cat. C-DE, 1e proef
Klasse M1 Cat. AB-DE en klasse M2 Cat. C-DE, 2e proef
Klasse M1 Cat. C, klasse Z1 Cat. C-DE en klasse Z2 Cat. DE, 1e proef
Klasse M1 Cat. C, klasse Z1 Cat. C-DE en klasse Z2 Cat. DE, 2e proef
Klasse B Cat. DE en klasse L1 Cat. AB, 1e proef
Klasse B Cat. DE en klasse L1 Cat. AB, 2e proef
Klasse L1 Cat. DE, 1e proef
Klasse L1 Cat. DE, 2e proef
Klasse BB cat. ABC 1e parcours
Klasse BB cat. ABC 2e parcours
Klasse BB Cat DE 1e parcours
Klasse BB Cat DE 2e parcours
Klasse B Cat ABC 1e parcours
Klasse B Cat ABC 2e parcours
Klasse B Cat DE 1e parcours
Klasse B Cat DE 2e parcours
Klasse L Cat ABC 1e parcours
Klasse L Cat ABC 2e parcours
Klasse L Cat. DE 1e parcours
Klasse L Cat. DE 2e parcours
Klasse M Cat. CDE 1e parcours
Klasse M Cat. CDE 2e parcours

Rubriek sponsor Dekema Ruitersport Gorredijk
Klasse B Cat. AB-C-DE, proef 6

Ring 1
Datum: 16-06-2019
Aanvang: 09:00

Jury bij C: Meijer - Bahlmann, N.S.
Jury bij H: Neef-Wobbes, S.

B/A-B/B, proef 6 (6 combinaties)
RangRuiterPonyKl.Cat.Verenigingptn.CH
1Marinte Genee (Sel)JoepBBTrynwâlden411212 (1)199 (1)
2Marinte Genee (Sel)Prinses RobinaBATrynwâlden400,5208 (2)192,5 (3)
 
3Esse Van der Bles (Sel)HatseflatsBBWaardruiters377182,5 (3)194,5 (2)
4Faulia van Dalen (Sel)Koopman's FemkeBASneek369182 (4)187 (4)
5Silke Baas (Sel)Black AngelBBStuyvesantruiters361,5181 (5)180,5 (5)
6Sophie DassenChicoBB 358,5181 (6)177,5 (6)

B/C, proef 6 (7 combinaties)
RangRuiterPonyKl.Cat.Verenigingptn.CH
1*Lotte Van der Kaaij (Sel)Nobels Girlpower KSBCSjaerdema-liauckemaruiters408211 (1)197 (2)
2Aytra de Boer (Sel)Oak Forest FeliceBCGaasterland397,5199 (2)198,5 (1)
 
3Jens Prins (Sel)ClassicsBCPion391197 (3)194 (3)
4Marinte Genee (Sel)Hoge Linthorst MaverickBCTrynwâlden389,5195,5 (4)194 (4)
5Alma Terpstra (Sel)Indoctro's FelixBCPion380,5187,5 (6)193 (5)
6Manon MeijerinkSundanceBCSteenwyck373,5188,5 (5)185 (6)
7Jonne VersluisVlekBCDiever En Omstreken351176 (7)175 (7)

B/D-B/E, proef 6 (19 combinaties)
RangRuiterPonyKl.Cat.Verenigingptn.CH
1Famke Koopmans (Sel)No Limit SWBETally-ho440,5230,5 (1)210 (1)
2*Sanne Schelling (Sel)Siepke,s RonaldoBDHanzeruiters410,5204 (2)206,5 (3)
3Annafleur Bijl (Sel)Teunishoeve JoBDPostruters401,5195 (6)206,5 (2)
4Marrit Wijnia (Sel)Firenzo R.S. fan Top en TwelBEHanzeruiters397,5196 (4)201,5 (5)
5Babet Van Dijk (Sel)RamboBETjongerruiters395191,5 (9)203,5 (4)
 
6Ilse Feenstra (Sel)Heleen EmelwerthBDTally-ho393195,5 (5)197,5 (6)
7Justine Wagemans (Sel)Orchid's HeroBDPion391202 (3)189 (12)
8Marije De Vries (Sel)EstherBDGaasterland386,5192 (8)194,5 (9)
9Noah Van Kammen (Sel)Chase Me Charlie VKBDSurvento Ruters386194 (7)192 (11)
10Iris Ybema (Sel)Orchid's DarianBEMorraruters385,5190,5 (10)195 (7)
11Femke DeenMis' J-LoBDSkansruterkes375190 (11)185 (15)
12Thia De Boer (Sel)Wisper GirlBDHjouwer375183 (14)192 (10)
13Ismay ThomasKantje's GaristoBDStuyvesantruiters374,5180 (15)194,5 (8)
14Wilma WemerRonnieBDScheeneruiters371,5186 (12)185,5 (14)
15Femke Hoekstra (Sel)FarryBDSkansruterkes370184 (13)186 (13)
16Roxy Leder (Sel)G-star Kazar van der BurgthoeveBEStuyvesantruiters359178 (16)181 (16)
17Josephine Boek (Sel)I'am DynamiteBDScheeneruiters341168 (17)173 (17)
18Isabella RuardyMoonlight van de NieuwkampBD 331161,5 (18)169,5 (18)
xAnna De Boer (Sel)Bo-Gi' s BoleroBDHanzeruitersVrijw (x) (x)
 Mirthe Nuwolt (Sel)Boekens SiwanBDDunrutersNG (x) (x)
 Bella Smit (Sel)Happy Valentine's LaviraBETrynwâldenNG (x) (x)

Rubriek sponsor Dekema Ruitersport Gorredijk

Terug naar de top

Rubriek sponsor Dekema Ruitersport Gorredijk
Klasse B Cat. AB-C-DE, proef 4

Ring 2
Datum: 16-06-2019
Aanvang: 09:08

Jury bij C: Hout, S. Van der

B/A-B/B, proef 4 (3 combinaties)
RangRuiterPonyKl.Cat.Verenigingptn.
1Esse Van der BlesHatseflatsBBWaardruiters188,5
 
2Sophie DassenChicoBB 187
3Faulia van DalenKoopman's FemkeBASneek177

B/C, proef 4 (3 combinaties)
RangRuiterPonyKl.Cat.Verenigingptn.
1Jens PrinsClassicsBCPion199
 
2Manon MeijerinkSundanceBCSteenwyck192
3Jonne VersluisVlekBCDiever En Omstreken181

B/D-B/E, proef 4 (14 combinaties)
RangRuiterPonyKl.Cat.Verenigingptn.
1Marrit WijniaFirenzo R.S. fan Top en TwelBEHanzeruiters213,5
2*Sanne SchellingSiepke,s RonaldoBDHanzeruiters209
3Babet Van DijkRamboBETjongerruiters201
4Ilse FeenstraHeleen EmelwerthBDTally-ho199,5
 
5Annafleur BijlTeunishoeve JoBDPostruters198
6Noah Van KammenChase Me Charlie VKBDSurvento Ruters197,5
7Ismay ThomasKantje's GaristoBDStuyvesantruiters195,5
 Iris YbemaOrchid's DarianBEMorraruters195,5
9Justine WagemansOrchid's HeroBDPion193
 Thia De BoerWisper GirlBDHjouwer193
11Roxy LederG-star Kazar van der BurgthoeveBEStuyvesantruiters191,5
12Wilma WemerRonnieBDScheeneruiters189
13Isabella RuardyMoonlight van de NieuwkampBD 186
xFemke HoekstraFarryBDSkansruterkesVrijw
 Mirthe NuwoltBoekens SiwanBDDunrutersNG
 Bella SmitHappy Valentine's LaviraBETrynwâldenNG
 Anna De BoerBo-Gi' s BoleroBDHanzeruitersNG

Rubriek sponsor Dekema Ruitersport Gorredijk

Terug naar de top

Rubriek sponsor Dekema Ruitersport Gorredijk
Klasse L1 Cat. C, proef 10
Klasse L2 Cat. AB-C-DE, proef 14

Ring 3
Datum: 16-06-2019
Aanvang: 09:00

Jury bij C: Pit, J.S.
Jury bij H: Langbroek, S.

L1/C, proef 10 (7 combinaties)
RangRuiterPonyKl.Cat.Verenigingptn.CH
1*Rowena Walstra (Sel)Gesa's FarinaL1CSjaerdema-liauckemaruiters378,5187 (2)191,5 (2)
2Anthe Regnerus (Sel)Magliv's Honey GoldL1CFrisiaantjes378,5184,5 (3)194 (1)
 
3Annie Seffinga (Sel)DaylightL1CRaerderhimrúters373,5193,5 (1)180 (6)
4Anna maaike Bergsma (Sel)RumbaL1CHjouwer368,5177 (4)191,5 (3)
5Yvette Ziel (Sel)NansumL1CStuyvesantruiters356175,5 (5)180,5 (4)
6Joyce BoeijengaCorlandoL1CSkansruterkes353172,5 (6)180,5 (5)
7Anne Femke De Groot (Sel)GitheL1CJong Ut Ein335,5165,5 (7)170 (7)

L2/A-L2/B, proef 14 (4 combinaties)
RangRuiterPonyKl.Cat.Verenigingptn.CH
1*Sanne Schelling (Sel)SilverL2BHanzeruiters421214,5 (1)206,5 (1)
 
2Thialda Koster (Sel)SunlightL2BRaerderhimrúters395192,5 (3)202,5 (2)
3Jade Bolhuis (Sel)Dorien JBL2BHeideruters388,5196 (2)192,5 (3)
4Nynke Prins (Sel)Shore Brooks Bon JoviL2APion361,5180,5 (4)181 (4)

L2/C, proef 14 (2 combinaties)
RangRuiterPonyKl.Cat.Verenigingptn.CH
1Ilse Terpstra (Sel)Indoctro's FelixL2CPion372185,5 (1)186,5 (1)
 
2Lonneke Folkertsma (Sel)Magic's Thursday Forest MilouL2CGaasterland353,5169,5 (2)184 (2)

L2/D-L2/E, proef 14 (16 combinaties gestart en nog 1 te gaan)
RangRuiterPonyKl.Cat.Verenigingptn.CH
1Yente Hilboldt (Sel)NadineL2DGaasterland416,5211,5 (1)205 (1)
2Sam Oudhof (Sel)Brouwershaven CadansL2DTjongerruiters403204,5 (2)198,5 (3)
3Esther Postmus (Sel)Happy FeetL2EPostruters398,5198 (3)200,5 (2)
4Maud Stelma (Sel)Vanda's San-JoseL2EWaldruters382190 (4)192 (5)
 
5Amber Hauser (Sel)Waddenhoeks FeliciaL2DSjaerdema-liauckemaruiters379,5187 (5)192,5 (4)
6Sytske De Jong (Sel)FarouschaL2DBoarnruters375,5186,5 (6)189 (6)
7Juliëtte VernooyFrancis LassL2DDiever En Omstreken370184,5 (7)185,5 (9)
8Silke Heida (Sel)NandaL2EBoarnruters367180 (8)187 (7)
9Sigrid Groen (Sel)Golden JewelL2D't Haske365,5179 (10)186,5 (8)
10*Betty Goodijk (Sel)ShayennaL2ESjaerdema-liauckemaruiters361,5180 (9)181,5 (12)
11Emma Dassen (Sel)DakotaL2DStuyvesantruiters358,5178 (11)180,5 (13)
12Yannick Lancee (Sel)RobL2DPion356,5173,5 (13)183 (10)
13Vic Van Eijk (Sel)ZidaneL2DHanzeruiters355,5175 (12)180,5 (14)
14Claudia van Kippersluis (Sel)GabberL2EPaard en Sport Noordwolde354172,5 (14)181,5 (11)
15Anoek Jousma (Sel)PajeroL2DNieuw Leven326,5161 (16)165,5 (15)
16Monique HofBeautyL2DBoarnruters322,5169 (15)153,5 (16)
xBrecht Wolfswinkel (Sel)Sir Kay Van CamelotL2DSjaerdema-liauckemaruitersNG (x) (x)
 Lianne Spoelstra (Sel)Epona's HedwigL2ESjaerdema-liauckemaruiters  (x) (x)

Rubriek sponsor Dekema Ruitersport Gorredijk

Terug naar de top

Rubriek sponsor Dekema Ruitersport Gorredijk
Klasse L1 Cat. C, proef 8
Klasse L2 Cat. AB-C-DE, proef 12

Ring 4
Datum: 16-06-2019
Aanvang: 09:08

Jury bij C: Bakker, D.A.

L1/C, proef 8 (5 combinaties)
RangRuiterPonyKl.Cat.Verenigingptn.
1Rowena WalstraGesa's FarinaL1CSjaerdema-liauckemaruiters201,5
2Anna maaike BergsmaRumbaL1CHjouwer186,5
 
3Joyce BoeijengaCorlandoL1CSkansruterkes175,5
4Annie SeffingaDaylightL1CRaerderhimrúters171,5
5Yvette ZielNansumL1CStuyvesantruiters171,5

L2/A-L2/B, proef 12 (3 combinaties)
RangRuiterPonyKl.Cat.Verenigingptn.
1Jade BolhuisDorien JBL2BHeideruters191,5
 
2Thialda KosterSunlightL2BRaerderhimrúters180
3Nynke PrinsShore Brooks Bon JoviL2APion170

L2/C, proef 12 (1 combinatie)
RangRuiterPonyKl.Cat.Verenigingptn.
1Lonneke FolkertsmaMagic's Thursday Forest MilouL2CGaasterland187

L2/D-L2/E, proef 12 (13 combinaties gestart en nog 1 te gaan)
RangRuiterPonyKl.Cat.Verenigingptn.
1Esther PostmusHappy FeetL2EPostruters205
2Sam OudhofBrouwershaven CadansL2DTjongerruiters204,5
3Amber HauserWaddenhoeks FeliciaL2DSjaerdema-liauckemaruiters194,5
4Betty GoodijkShayennaL2ESjaerdema-liauckemaruiters194,5
 
5Sytske De JongFarouschaL2DBoarnruters192
6Sigrid GroenGolden JewelL2D't Haske189,5
7Juliëtte VernooyFrancis LassL2DDiever En Omstreken187,5
8Emma DassenDakotaL2DStuyvesantruiters187,5
9Vic Van EijkZidaneL2DHanzeruiters184,5
10Claudia van KippersluisGabberL2EPaard en Sport Noordwolde180,5
11Yannick LanceeRobL2DPion180
12Anoek JousmaPajeroL2DNieuw Leven177,5
xMonique HofBeautyL2DBoarnrutersVrijw
 Brecht WolfswinkelSir Kay Van CamelotL2DSjaerdema-liauckemaruitersNG
 Lianne SpoelstraEpona's HedwigL2ESjaerdema-liauckemaruiters 

Rubriek sponsor Dekema Ruitersport Gorredijk

Terug naar de top

Rubriek sponsor Dekema Ruitersport Gorredijk
Klasse M1 Cat. AB-DE, proef 18
Klasse M2 Cat. C-DE, proef 22

Ring 5
Datum: 16-06-2019
Aanvang: 09:00

Jury bij C: Padding, M.D.
Jury bij H: Duin, E.H.

M2/D-M2/E, proef 22 (12 combinaties)
RangRuiterPonyKl.Cat.Verenigingptn.CH
1Amarins Halman (Sel)WiardaM2EBoarnruters393,5194 (3)199,5 (1)
2Sytske De Jong (Sel)Maurik's Giorgio ArmaniM2DBoarnruters392200 (1)192 (4)
3Maud Stelma (Sel)De Mersken Don DiabloM2DWaldruters391194,5 (2)196,5 (2)
 
4Rixt Postma (Sel)Steerwolde's V.I.P.M2DMennoruiters381,5190 (5)191,5 (5)
5*Chinouk Weststrate (Sel)Liberty's Contessa de la LunaM2EHsf It Bytling375,5190,5 (4)185 (7)
6Iris Wijnstra (Sel)James BontM2EPoptaruters373,5180,5 (8)193 (3)
7Ilse Kamminga (Sel)BraveM2EMolenwieken361173 (11)188 (6)
8Iris Genee (Sel)Turfhorst PachinoM2DTrynwâlden360,5183 (6)177,5 (8)
9Nynke Van den Bosch (Sel)AmberM2EWaldruters353,5178 (9)175,5 (9)
10Nina Spoor (Sel)De Goede Ree's IrisM2ELyts Bigjin351180,5 (7)170,5 (11)
11Sophia Plaat (Sel)Spooky Van De VeenhoeveM2DSneek350,5176,5 (10)174 (10)
12Esmeray IJbema (Sel)Miss FleurM2DWelleruters338,5172 (12)166,5 (12)

M1/D-M1/E, proef 18 (21 combinaties)
RangRuiterPonyKl.Cat.Verenigingptn.CH
1Fleur Schat (Sel)Mr. Don DiëgoM1DSjaerdema-liauckemaruiters393,5201,5 (1)192 (3)
2Byonne Van der Land (Sel)De Mersken EspressoM1DPostruters392199 (2)193 (2)
3Saakje Attema (Sel)FernandoM1EWelleruters380186 (6)194 (1)
4Anouk Ydema (Sel)Joris TricoloreM1DScheeneruiters378187,5 (3)190,5 (4)
5milika kupers (Sel)ZimbaM1EDonia's374187 (4)187 (5)
6Jasmijn Zwart (Sel)Golden RolexM1ESjaerdema-liauckemaruiters372186,5 (5)185,5 (6)
 
7Hiske Van der Meer (Sel)Don PrimaireM1EWaldruters361,5181,5 (8)180 (7)
8Dian Tjerkstra (Sel)MirabelleM1DTally-ho360,5182,5 (7)178 (8)
9Michelle De Boer (Sel)NoaM1EPostruters358,5181 (9)177,5 (9)
10*Chinouk Weststrate (Sel)Liberty's UliteM1EHsf It Bytling355,5180 (12)175,5 (14)
11Janneke Folkertsma (Sel)Beekzicht's RolindeM1DGaasterland351175 (15)176 (13)
12Anniek van der Horst (Sel)SiskaM1EMolenwieken351175 (16)176 (12)
13Famke Lootsma (Sel)Princess ViennaM1EHanzeruiters351174,5 (17)176,5 (11)
14Ayla Baas (Sel)Shtb StarlightM1DStuyvesantruiters350,5180 (10)170,5 (17)
15Marrin OostingGreenfield LupercusM1DNeta350,5175,5 (14)175 (15)
16*Lorena Van der Veen (Sel)CarloM1DNieuw Leven348,5180 (11)168,5 (18)
17Mirthe Margaretha Dijkstra (Sel)IsabelM1ERaerderhimrúters348177 (13)171 (16)
18Gerbrich Cloo (Sel)MeikeM1DJong Ut Ein346,5169 (18)177,5 (10)
19Isabelle Saton (Sel)King WilliamM1DTjongerruiters328,5167 (19)161,5 (19)
20Bente Kuipers (Sel)Kasimir van Orchid'sM1DSkansruterkes319,5158,5 (20)161 (20)
xNynke Visser (Sel)ZodanM1DPostrutersVrijw (x) (x)

M1/A-M1/B, proef 18 (1 combinatie)
RangRuiterPonyKl.Cat.Verenigingptn.CH
1Denise hendrika grietje de Vries (Sel)AmazingM1BMolenwieken345175 (1)170 (1)

Rubriek sponsor Dekema Ruitersport Gorredijk

Terug naar de top

Rubriek sponsor Dekema Ruitersport Gorredijk
Klasse M1 Cat. AB-DE, proef 16
Klasse M2 Cat. C-DE, proef 20

Ring 6
Datum: 16-06-2019
Aanvang: 09:08

Jury bij C: Kroondijk, A.

M2/D-M2/E, proef 20 (10 combinaties)
RangRuiterPonyKl.Cat.Verenigingptn.
1Chinouk WeststrateLiberty's Contessa de la LunaM2EHsf It Bytling183
2Amarins HalmanWiardaM2EBoarnruters181,5
3Nina SpoorDe Goede Ree's IrisM2ELyts Bigjin180,5
 
4Iris WijnstraJames BontM2EPoptaruters180,5
5Ilse KammingaBraveM2EMolenwieken177,5
6Rixt PostmaSteerwolde's V.I.P.M2DMennoruiters177
7Sophia PlaatSpooky Van De VeenhoeveM2DSneek177
8Nynke Van den Bosch (Sel)AmberM2EWaldruters170
9Esmeray IJbemaMiss FleurM2DWelleruters165
xSytske De Jong (HC)Maurik's Giorgio ArmaniM2DBoarnruters189,5

M1/D-M1/E, proef 16 (18 combinaties)
RangRuiterPonyKl.Cat.Verenigingptn.
1Byonne Van der LandDe Mersken EspressoM1DPostruters198,5
2Fleur SchatMr. Don DiëgoM1DSjaerdema-liauckemaruiters193,5
3milika kupersZimbaM1EDonia's191,5
4Jasmijn ZwartGolden RolexM1ESjaerdema-liauckemaruiters190,5
5Mirthe Margaretha DijkstraIsabelM1ERaerderhimrúters190
 
6Saakje AttemaFernandoM1EWelleruters186,5
7Michelle De BoerNoaM1EPostruters183
8Chinouk WeststrateLiberty's UliteM1EHsf It Bytling180
9Janneke FolkertsmaBeekzicht's RolindeM1DGaasterland180
10Dian TjerkstraMirabelleM1DTally-ho176
11Bente KuipersKasimir van Orchid'sM1DSkansruterkes175
12Isabelle SatonKing WilliamM1DTjongerruiters175
13Hiske Van der MeerDon PrimaireM1EWaldruters174,5
14Famke LootsmaPrincess ViennaM1EHanzeruiters173,5
15Marrin OostingGreenfield LupercusM1DNeta169,5
16Lorena Van der VeenCarloM1DNieuw Leven167
17Anniek van der HorstSiskaM1EMolenwieken166
18Gerbrich ClooMeikeM1DJong Ut Ein163,5

M1/A-M1/B, proef 16 (1 combinatie)
RangRuiterPonyKl.Cat.Verenigingptn.
1Denise hendrika grietje de VriesAmazingM1BMolenwieken174,5

Rubriek sponsor Dekema Ruitersport Gorredijk

Terug naar de top

Rubriek sponsor Dekema Ruitersport Gorredijk
Klasse M1 Cat. C, proef 18
Klasse Z1 Cat. C-DE, proef 26
Klasse Z2 Cat. DE, proef 91?

Ring 7
Datum: 16-06-2019
Aanvang: 09:00

Jury bij C: Koning, H.J. De
Jury bij H: Mollema, S.M.

Z1/C, proef 26 (2 combinaties)
RangRuiterPonyKl.Cat.Verenigingptn.CH
1Flore Woerts (Sel)IgorZ1CSjaerdema-liauckemaruiters428217 (1)211 (1)
 
2Iris Genee (Sel)Hoge Linthorst MaverickZ1CTrynwâlden411,5204,5 (2)207 (2)

Z1/D-Z1/E, proef 26 (12 combinaties gestart en nog 1 te gaan)
RangRuiterPonyKl.Cat.Verenigingptn.CH
1Zara van der Werff (Sel)De Mersken IfarZ1DKwintoruiters436221,5 (1)214,5 (2)
2*Meike De JongDjinteequaZ1DGeneraal Van Den Bosch434,5216,5 (2)218 (1)
3Amee Ten Hoor (Sel)Ice's MiracleZ1DPion423212,5 (3)210,5 (3)
 
4Jisca Jonker (Sel)Toesta KZ1DHanzeruiters412,5202,5 (6)210 (4)
5Hinke Tjitske Hellema (Sel)ChelcieZ1DMolenwieken412,5206,5 (4)206 (5)
6Melissa Van der Veen (Sel)Tosca's AndyZ1DLytse Fjildruters Hemrik E.o.407,5205 (5)202,5 (8)
7Elin Brander (Sel)Coelenhage ParcoZ1DPion404,5200,5 (7)204 (6)
8Rixt Postma (Sel)Brouwershaven JensZ1EMennoruiters402199 (8)203 (7)
9Sanne Van der Molen (Sel)Annebel BZ1EHanzeruiters388,5191,5 (9)197 (10)
10Meike KuperusTwinkelZ1DNienoord380,5183,5 (11)197 (9)
11Thura De Boer (Sel)Eikenhorst's CarloZ1DGaasterland375181,5 (12)193,5 (11)
12Marit Dijkstra (Sel)Easy BoyZ1D't Haske374187 (10)187 (12)
xAmarens Postmus (Sel)ShannaZ1DPostruters  (x) (x)

Z2/D-Z2/E, proef 91 (13 combinaties)
RangRuiterPonyKl.Cat.Verenigingptn.CH
1Jinke de Vries (Sel)Bumba BabaluZ2ETjongerruiters518,5257,5 (4)261 (1)
2Nina Woerts (Sel)Madam's MennoZ2DSjaerdema-liauckemaruiters515261 (1)254 (4)
3Anna Fekkes (Sel)mr. HandsomeZ2EMorraruters513258,5 (3)254,5 (3)
4*Tess Dedden (Sel)MalikaZ2ERadboudruiters508260,5 (2)247,5 (8)
 
5Marilee De Vries (Sel)Dulce Evita's danceZ2ESjaerdema-liauckemaruiters507,5251,5 (6)256 (2)
6Kirstin Van Bijleveld (Sel)ChaniqueZ2DSjaerdema-liauckemaruiters500,5253 (5)247,5 (9)
7Liv van der Haring (Sel)JackZ2DMolenwieken500247,5 (8)252,5 (5)
8Isolde Bangma (Sel)Topsvoorter SubliemZ2DStuyvesantruiters495245 (10)250 (7)
9Wietske Norbruis (Sel)Kino van Orchid`sZ2DMorraruters494,5247,5 (9)247 (10)
10Esther Postmus (Sel)Jonkers' JortZ2DPostruters487236,5 (12)250,5 (6)
11Berber De Heer (Sel)QuinieZ2DBoarnruters485240,5 (11)244,5 (11)
12Frouke Verhoeff (Sel)Schermeer's Hof HerculesZ2EBoarnruters482,5248 (7)234,5 (13)
13Mila Schaafsma (Sel)De Mersken Topsvoorter MonopolyZ2DSjaerdema-liauckemaruiters453,5217,5 (13)236 (12)

M1/C-M2/C, proef 18/22 (7 combinaties)
RangRuiterPonyKl.Cat.Verenigingptn.CH
1Iris Genee (Sel)Mister Sock'sM1CTrynwâlden398,5203,5 (1)195 (1)
2Manon Tjassing (Sel)Hopstein MaraM1CHynstewille372,5184 (3)188,5 (2)
 
3Lotte Van der Kaaij (Sel)Swarovski's Sky Dancer .M2CSjaerdema-liauckemaruiters370,5185,5 (2)185 (3)
4Isis BilderbeekHermes PimmetjeM1CSjaerdema-liauckemaruiters361,5182,5 (4)179 (4)
5Isabelle Saton (Sel)Harley QuinnM1CTjongerruiters339164,5 (6)174,5 (5)
6Marije De Groot (Sel)GitheM1CJong Ut Ein339168,5 (5)170,5 (6)
7Mirthe Van der Meulen (Sel)RamonaM1CMennoruiters328,5160,5 (7)168 (7)

Rubriek sponsor Dekema Ruitersport Gorredijk

Terug naar de top

Rubriek sponsor Dekema Ruitersport Gorredijk
Klasse M1 Cat. C, proef 16
Klasse Z1 Cat. C-DE, proef 24
Klasse Z2 Cat. DE, proef 92

Ring 8
Datum: 16-06-2019
Aanvang: 09:08

Jury bij C: Haan, R.A. De

Z1/D-Z1/E, proef 24 (8 combinaties)
RangRuiterPonyKl.Cat.Verenigingptn.
1Meike De JongDjinteequaZ1DGeneraal Van Den Bosch209,5
2Zara van der WerffDe Mersken IfarZ1DKwintoruiters206,5
 
3Rixt PostmaBrouwershaven JensZ1EMennoruiters197,5
4Melissa Van der VeenTosca's AndyZ1DLytse Fjildruters Hemrik E.o.193
5Amee Ten HoorIce's MiracleZ1DPion186
6Elin BranderCoelenhage ParcoZ1DPion185
7Marit DijkstraEasy BoyZ1D't Haske180
8Meike KuperusTwinkelZ1DNienoord171,5

Z2/D-Z2/E, proef 92 (10 combinaties)
RangRuiterPonyKl.Cat.Verenigingptn.
1Jinke de VriesBumba BabaluZ2ETjongerruiters258,5
2Marilee De VriesDulce Evita's danceZ2ESjaerdema-liauckemaruiters254,5
3Kirstin Van BijleveldChaniqueZ2DSjaerdema-liauckemaruiters254,5
 
4Wietske NorbruisKino van Orchid`sZ2DMorraruters252,5
5Esther PostmusJonkers' JortZ2DPostruters251,5
6Anna Fekkesmr. HandsomeZ2EMorraruters246,5
7Berber De HeerQuinieZ2DBoarnruters241,5
8Isolde BangmaTopsvoorter SubliemZ2DStuyvesantruiters240,5
9Frouke VerhoeffSchermeer's Hof HerculesZ2EBoarnruters239,5
10Tess DeddenMalikaZ2ERadboudruiters236,5

M1/C-M2/C, proef 16/20 (5 combinaties)
RangRuiterPonyKl.Cat.Verenigingptn.
1Manon TjassingHopstein MaraM1CHynstewille185
2Lotte Van der KaaijSwarovski's Sky Dancer .M2CSjaerdema-liauckemaruiters184
 
3Isis BilderbeekHermes PimmetjeM1CSjaerdema-liauckemaruiters176,5
4Mirthe Van der MeulenRamonaM1CMennoruiters173
5Isabelle SatonHarley QuinnM1CTjongerruiters173

Rubriek sponsor Dekema Ruitersport Gorredijk

Terug naar de top

Rubriek sponsor Dekema Ruitersport Gorredijk
Klasse B Cat. DE, proef 6
Klasse L1 Cat. AB, proef 10

Ring 9
Datum: 16-06-2019
Aanvang: 09:00

Jury bij C: Eling - Oostland, K.W.
Jury bij H: Tooi, J.P.

B/D-B/E, proef 6 (22 combinaties)
RangRuiterPonyKl.Cat.Verenigingptn.CH
1Ilse Rijpkema (Sel)I am IrresistibleBEJong Ut Ein446,5224 (1)222,5 (1)
2Silke Lageweg (Sel)MashonBDMorraruters394197,5 (4)196,5 (3)
3Thura De Boer (Sel)Ostara's CarmenBDGaasterland393,5200 (3)193,5 (4)
4Femke Oostra (Sel)Pandora van de BeekerheideBDSjaerdema-liauckemaruiters390200 (2)190 (6)
5Berber Kloosterman (Sel)DelightBDSjaerdema-liauckemaruiters389191 (6)198 (2)
6Sarah-Anna Brinkman (Sel)Steerwolde's DiorBDStuyvesantruiters388,5195 (5)193,5 (5)
 
7Julia Flohr (Sel)Alena OBESneek376190,5 (7)185,5 (11)
8*Michelle Berends (Sel)XanderBEHanzeruiters374185 (9)189 (7)
9Annette Herrema (Sel)Hidden Agenda SRVWBDMolenwieken369,5180,5 (18)189 (8)
10Malin VersluisDouble RoseBDDiever En Omstreken366180,5 (17)185,5 (9)
11Marijn Bosma (Sel)KaroleinBENeo365,5185 (10)180,5 (13)
12Isa Lautenbach (Sel)Masters MeganBDMolenwieken365184 (12)181 (12)
13Jessy Heskes (Sel)Hoppenhof's MaddyBDBrocope364,5179 (20)185,5 (10)
14Hannah Hoeksma (Sel)Ringersheim's AdineBDScheeneruiters364184,5 (11)179,5 (14)
15Hedwig Bakker (Sel)Terra Nova ZaïreBEMolenwieken362,5185,5 (8)177 (17)
16Kyra Jorna (Sel)OfficierBDLytse Fjildruters Hemrik E.o.361182 (15)179 (15)
17Anne BoonstraUb40BDLytse Fjildruters Hemrik E.o.361184 (13)177 (16)
18Anouck HofstedeFireBDSurvento Ruters358,5183 (14)175,5 (18)
19Aytra de Boer (Sel)Eikenhorst's CarloBDGaasterland356181 (16)175 (19)
20Ayla TalmanRicardoBDWaldruters354180 (19)174 (20)
21Elise Ziel (Sel)Fan-FanBDStuyvesantruiters345,5174 (21)171,5 (21)
22Aaltsje Boersma (Sel)LizzyBDHjouwer338,5172,5 (22)166 (22)

L1/A-L1/B, proef 10 (9 combinaties)
RangRuiterPonyKl.Cat.Verenigingptn.CH
1Fardou Bosma (Sel)SkittleL1ADrakoruters390,5194,5 (1)196 (1)
2Lieke Bakker (Sel)Wheemhoeve's MathildeL1BHanzeruiters377184 (2)193 (2)
3Marit Hoffmann (Sel)SamL1AStuyvesantruiters367,5180 (4)187,5 (3)
 
4Eline Dijkstra (Sel)Cuppers SarahL1BGaasterland359176,5 (7)182,5 (4)
5Rebecca Hoffmann (Sel)DonjaL1BStuyvesantruiters357177 (6)180 (5)
6Rebecca Hoffmann (Sel)SamL1AStuyvesantruiters356180,5 (3)175,5 (7)
7Marit Hoffmann (Sel)DonjaL1BStuyvesantruiters353178 (5)175 (8)
8Aytra de Boer (Sel)Sari-Mary v.d. YpeijsingelL1AGaasterland352176 (8)176 (6)
9Stacy de Vries (Sel)ViviL1AMolenwieken335166 (9)169 (9)
xIlse De VriesBobbyL1BVollenhoveNG (x) (x)

Rubriek sponsor Dekema Ruitersport Gorredijk

Terug naar de top

Rubriek sponsor Dekema Ruitersport Gorredijk
Klasse B Cat. DE, proef 4
Klasse L1 Cat. AB, proef 8

Ring 10
Datum: 16-06-2019
Aanvang: 09:08

Jury bij C: Dokkum, R.P.E. Van

B/D-B/E, proef 4 (16 combinaties)
RangRuiterPonyKl.Cat.Verenigingptn.
1Julia FlohrAlena OBESneek199
2Hedwig BakkerTerra Nova ZaïreBEMolenwieken190,5
3Femke OostraPandora van de BeekerheideBDSjaerdema-liauckemaruiters189
4Berber KloostermanDelightBDSjaerdema-liauckemaruiters188,5
 
5Isa LautenbachMasters MeganBDMolenwieken186
6Silke LagewegMashonBDMorraruters184
 Anne BoonstraUb40BDLytse Fjildruters Hemrik E.o.184
8Jessy HeskesHoppenhof's MaddyBDBrocope184
9Sarah-Anna BrinkmanSteerwolde's DiorBDStuyvesantruiters181
10Anouck HofstedeFireBDSurvento Ruters181
11Marijn BosmaKaroleinBENeo178
12Malin VersluisDouble RoseBDDiever En Omstreken177
13Hannah HoeksmaRingersheim's AdineBDScheeneruiters177
14Kyra JornaOfficierBDLytse Fjildruters Hemrik E.o.173
15Ayla TalmanRicardoBDWaldruters171
16Aaltsje BoersmaLizzyBDHjouwer163,5

L1/A-L1/B, proef 8 (3 combinaties)
RangRuiterPonyKl.Cat.Verenigingptn.
1Lieke BakkerWheemhoeve's MathildeL1BHanzeruiters184
 
2Stacy de VriesViviL1AMolenwieken171
3Eline DijkstraCuppers SarahL1BGaasterland169
xIlse De VriesBobbyL1BVollenhoveNG

Rubriek sponsor Dekema Ruitersport Gorredijk

Terug naar de top

Rubriek sponsor Dekema Ruitersport Gorredijk
Klasse L1 Cat. DE, proef 10

Ring 11
Datum: 16-06-2019
Aanvang: 09:00

Jury bij C: Warntjes, H.J.
Jury bij H: Brackel, M.J.I.

L1/D-L1/E, proef 10 (31 combinaties)
RangRuiterPonyKl.Cat.Verenigingptn.CH
1Emmy Van den Bos (Sel)Hilco of HeartsL1E't Haske407190 (6)217 (1)
2Nienke Wulff (Sel)RomeoL1DTjongerruiters407200,5 (1)206,5 (2)
3Annemart Ferwerda (Sel)Sjeik ShamarL1EMolenwieken394,5194,5 (2)200 (4)
4Amarens Rodenhuis (Sel)Gea HL1DMolenwieken394192,5 (3)201,5 (3)
5Welmoed Agricola (Sel)Kooifenne's Big Star MBL1DHanzeruiters388,5192,5 (4)196 (8)
6Lieke Bergsma (Sel)BOLDERMAN'S FLORENCEL1DSkansruterkes387190 (7)197 (6)
7Bibi Teeuwen (Sel)Koningshoek FabianL1DGrensruiters385187 (10)198 (5)
8Silke Meijer (Sel)Sweet Forest DonovanL1DGaasterland382186 (11)196 (7)
 
9Tine de Boer (Sel)Fairytales LeopoldL1DRadboudruiters382191,5 (5)190,5 (13)
10Amarins Boersma (Sel)MufasaL1DFrisiaantjes379,5187,5 (9)192 (9)
11Welmoed Agricola (Sel)Kooifenne's KunoL1DHanzeruiters377186 (13)191 (11)
12Johanna Peenstra (Sel)IsabeauL1EBoarnruters376189 (8)187 (16)
13Emma Bouwer (Sel)BovitaL1DRaerderhimrúters375184 (15)191 (10)
14Anne-Janke Prins (Sel)IsabelL1EMorraruters373,5182,5 (19)191 (12)
15Iris De Vries (Sel)BentleyL1DSkansruterkes371,5183 (18)188,5 (14)
16Sofie Bos (Sel)CayuseL1DTjongerruiters369,5181,5 (23)188 (15)
17*Amber Klaster (Sel)My LadyL1D't Haske368,5182 (22)186,5 (18)
18Ninthe Polstra (Sel)OceanL1DMolenwieken368182 (21)186 (19)
19Sarah-Anna Brinkman (Sel)Bjirmen's JensL1DStuyvesantruiters367182 (20)185 (20)
 Hedwig Bakker (Sel)JosetteL1DMolenwieken367180,5 (25)186,5 (17)
21Lieke Ydema (Sel)Noir de CivryL1DScheeneruiters367185,5 (14)181,5 (21)
22*Evelyn De Jong (Sel)LuckyL1DTjongerruiters366186 (12)180 (23)
23Iris Zijlstra (Sel)RolexL1DWelleruters362181 (24)181 (22)
24Willow De Jong (Sel)Sacha RossoL1ETjongerruiters358183,5 (16)174,5 (28)
25Anna De Vries (Sel)Vriesburgers RonaldoL1DScheeneruiters357,5180 (26)177,5 (25)
26Iris Van der Gun (Sel)KentuckyL1ENieuw Leven355,5176 (29)179,5 (24)
27Wende Tans (Sel)DobberL1EKwintoruiters354,5177,5 (27)177 (26)
28Cathelijne Tolsma (Sel)FlashL1ESibma353,5183 (17)170,5 (29)
29Iris Hoeksema (Sel)Special ArtL1EPion352,5177,5 (28)175 (27)
30Isolde Bangma (Sel)Topsvoorter YahtzeeL1DStuyvesantruiters335173,5 (30)161,5 (30)
xDora Janna Houwer (Sel)Ijsseldijk's AxelL1DPionUit15 (x) (x)
 Denise JochemsNynkeL1DNeoNG (x) (x)

Rubriek sponsor Dekema Ruitersport Gorredijk

Terug naar de top

Rubriek sponsor Dekema Ruitersport Gorredijk
Klasse L1 Cat. DE, proef 8

Ring 12
Datum: 16-06-2019
Aanvang: 09:08

Jury bij C: Kuipers, B.A.

L1/D-L1/E, proef 8 (29 combinaties)
RangRuiterPonyKl.Cat.Verenigingptn.
1Nienke Wulff (Sel)RomeoL1DTjongerruiters205,5
2Annemart FerwerdaSjeik ShamarL1EMolenwieken203,5
3Welmoed AgricolaKooifenne's Big Star MBL1DHanzeruiters202
4Evelyn De JongLuckyL1DTjongerruiters197
 Welmoed AgricolaKooifenne's KunoL1DHanzeruiters197
6Emmy Van den BosHilco of HeartsL1E't Haske194,5
7Cathelijne TolsmaFlashL1ESibma194
8Iris HoeksemaSpecial ArtL1EPion192
 
9Bibi TeeuwenKoningshoek FabianL1DGrensruiters191
10Amber KlasterMy LadyL1D't Haske190
11Iris Van der GunKentuckyL1ENieuw Leven188,5
12Iris De VriesBentleyL1DSkansruterkes186
13Amarins BoersmaMufasaL1DFrisiaantjes185
14Silke MeijerSweet Forest DonovanL1DGaasterland183,5
15Lieke BergsmaBOLDERMAN'S FLORENCEL1DSkansruterkes183,5
 Sofie BosCayuseL1DTjongerruiters183,5
17Ninthe PolstraOceanL1DMolenwieken182
18Johanna PeenstraIsabeauL1EBoarnruters181,5
19Emma BouwerBovitaL1DRaerderhimrúters180,5
20Iris ZijlstraRolexL1DWelleruters178
21Hedwig BakkerJosetteL1DMolenwieken178
22Tine de BoerFairytales LeopoldL1DRadboudruiters177
23Anna De VriesVriesburgers RonaldoL1DScheeneruiters176
24Sarah-Anna BrinkmanBjirmen's JensL1DStuyvesantruiters173
25Dora Janna HouwerIjsseldijk's AxelL1DPion173
26Isolde BangmaTopsvoorter YahtzeeL1DStuyvesantruiters172,5
27Willow De JongSacha RossoL1ETjongerruiters170
28Anne-Janke PrinsIsabelL1EMorraruters169
29Wende TansDobberL1EKwintoruiters169
xDenise JochemsNynkeL1DNeoNG

Rubriek sponsor Dekema Ruitersport Gorredijk

Terug naar de top

Rubrieksponsor v/d Veen en Kromhout Gorredijk
Klasse BB cat ABC, 1e en 2e parcours

Springring 1
Aanvang: 10:00

Jury: Wolde, K. Ten
Jury: Haan, A.O. De
Jury: Cats, L.

BB/A-BB/B-BB/C (4 combinaties)
RangRuiterPonyKl.Cat.Verenigingsptn1stijl1
1Fenna de VriesKruimeltjeBBB 078,0
 
2Manon MeijerinkSundanceBBCSteenwyck076,0
3Yanique De VriesBobbyBBBVollenhove075,0
xSilke Baas (HC)Black AngelBBAStuyvesantruiters00,0

Rubrieksponsor v/d Veen en Kromhout Gorredijk

Terug naar de top

Rubrieksponsor v/d Veen en Kromhout Gorredijk
Klasse BB cat ABC, 1e en 2e parcours

Springring 1
Aanvang: 10:00

Jury: Wolde, K. Ten
Jury: Haan, A.O. De
Jury: Cats, L.

BB/A-BB/B-BB/C (3 combinaties)
RangRuiterPonyKl.Cat.Verenigingsptn1stijl1
1Fenna de VriesKruimeltjeBBB 076,0
 
2Manon MeijerinkSundanceBBCSteenwyck071,0
xSilke Baas (HC)Black AngelBBAStuyvesantruiters50,0

Rubrieksponsor v/d Veen en Kromhout Gorredijk

Terug naar de top

Rubrieksponsor v/d Veen en Kromhout Gorredijk
Klasse BB cat DE, 1e en 2e parcours

Springring 1
Aanvang: aansluitend

Jury: Wolde, K. Ten
Jury: Haan, A.O. De
Jury: Cats, L.

BB/D-BB80/E (2 combinaties)
RangRuiterPonyKl.Cat.Verenigingsptn1stijl1
1Bram van VeldhuizenShakiraBBD 069,0
 
2Hanne BoumaColmanstown MollyBBDWaldruters065,5

Rubrieksponsor v/d Veen en Kromhout Gorredijk

Terug naar de top

Rubrieksponsor v/d Veen en Kromhout Gorredijk
Klasse BB cat DE, 1e en 2e parcours

Springring 1
Aanvang: aansluitend

Jury: Wolde, K. Ten
Jury: Haan, A.O. De
Jury: Cats, L.

BB/D-BB80/E (3 combinaties)
RangRuiterPonyKl.Cat.Verenigingsptn1stijl1
1Josephine BoekI'am DynamiteBBDScheeneruiters075,0
 
2Hanne BoumaColmanstown MollyBBDWaldruters468,5
3Bram van VeldhuizenShakiraBBD 871,0

Rubrieksponsor v/d Veen en Kromhout Gorredijk

Terug naar de top

Rubrieksponsor Kobus Garijp
Klasse B cat ABC, 1e en 2e parcours

Springring 1
Datum: 16-06-2019
Aanvang: aansluitend

Jury: Wolde, K. Ten
Jury: Haan, A.O. De
Jury: Cats, L.

B/A-B/B-B/C (4 combinaties)
RangRuiterPonyKl.Cat.Verenigingsptn1stijl1
1Brecht JonkerjillzBBJong Ut Ein075,5
 
2Yanique De VriesBobbyBBVollenhove072,5
3Isabella RuardyMoortjeBCZuidwolde070,0
4Ciska BakkerSterloinBCHeideruters578,0

Rubrieksponsor Kobus Garijp

Terug naar de top

Rubrieksponsor Kobus Garijp
Klasse B cat ABC, 1e en 2e parcours

Springring 1
Datum: 16-06-2019
Aanvang: aansluitend

Jury: Wolde, K. Ten
Jury: Haan, A.O. De
Jury: Cats, L.

B/A-B/B-B/C (3 combinaties)
RangRuiterPonyKl.Cat.Verenigingsptn1stijl1
1Ciska BakkerSterloinBCHeideruters077,5
 
2Isabella RuardyMoortjeBCZuidwolde068,5
3Brecht JonkerjillzBBJong Ut Ein473,0

Rubrieksponsor Kobus Garijp

Terug naar de top

Rubrieksponsor Kobus Garijp
Klasse B cat DE, 1e en 2e parcours

Springring 1
Datum: 16-06-2019
Aanvang: aansluitend

Jury: Wolde, K. Ten
Jury: Haan, A.O. De
Jury: Cats, L.

B/D-B/E (17 combinaties)
RangRuiterPonyKl.Cat.Verenigingsptn1stijl1
1Evi-pluis BentumButet`s BubblegumBDZuidwolde077,5
2Evi-pluis BentumButet`s It's meBDZuidwolde075,5
3Wilma WemerRonnieBDScheeneruiters073,0
4Elise ZielFan-FanBDStuyvesantruiters072,5
5Marije TigchelaarKeulse Hoeve's KittyBDRaerderhimrúters071,0
 
6Emma DassenDakotaBDStuyvesantruiters070,5
7Fleur StruikSparkling PrinceBDStroomruiters070,0
 Iris Van der GunKentuckyBENieuw Leven070,0
9Hannah HoeksmaRingersheim's AdineBDScheeneruiters067,5
10Annafleur BijlTeunishoeve JoBDPostruters475,5
11Meike KuperusTwinkelBDNienoord470,5
12Charlotte KoorenKantje's AmarinkaBDMolenwieken467,5
13Stef BilderbeekHermes FeranoBESjaerdema-liauckemaruiters465,5
14Juliëtte VernooyFrancis LassBDDiever En Omstreken573,5
15Annette HerremaHidden Agenda SRVWBDMolenwieken775,0
16Chinouk WeststrateLiberty's UliteBEHsf It Bytling2365,5
xFemke DeenMis' J-LoBDSkansruterkesUit2 
 Sytske De JongFarouschaBDBoarnrutersNG 
 Lieke YdemaNoir de CivryBDScheeneruitersNG 

Rubrieksponsor Kobus Garijp

Terug naar de top

Rubrieksponsor Kobus Garijp
Klasse B cat DE, 1e en 2e parcours

Springring 1
Datum: 16-06-2019
Aanvang: aansluitend

Jury: Wolde, K. Ten
Jury: Haan, A.O. De
Jury: Cats, L.

B/D-B/E (17 combinaties)
RangRuiterPonyKl.Cat.Verenigingsptn1stijl1
1Evi-pluis BentumButet`s It's meBDZuidwolde077,5
2Evi-pluis BentumButet`s BubblegumBDZuidwolde076,0
3Elise ZielFan-FanBDStuyvesantruiters075,0
4Annette HerremaHidden Agenda SRVWBDMolenwieken073,0
 Wilma WemerRonnieBDScheeneruiters073,0
 
6Emma DassenDakotaBDStuyvesantruiters072,5
7Hannah HoeksmaRingersheim's AdineBDScheeneruiters071,0
 Iris Van der GunKentuckyBENieuw Leven071,0
9Juliëtte VernooyFrancis LassBDDiever En Omstreken070,5
10Annafleur BijlTeunishoeve JoBDPostruters475,5
11Marije TigchelaarKeulse Hoeve's KittyBDRaerderhimrúters472,5
12Stef BilderbeekHermes FeranoBESjaerdema-liauckemaruiters470,0
13Femke DeenMis' J-LoBDSkansruterkes673,0
14Charlotte KoorenKantje's AmarinkaBDMolenwieken868,0
15Chinouk WeststrateLiberty's UliteBEHsf It Bytling867,5
xJosephine BoekI'am DynamiteBDScheeneruitersUit10 
 Meike KuperusTwinkelBDNienoordUit11 
 Sytske De JongFarouschaBDBoarnrutersNG 
 Lieke YdemaNoir de CivryBDScheeneruitersNG 

Rubrieksponsor Kobus Garijp

Terug naar de top

Rubrieksponsor Rinsma Fashion Plaza Gorredijk
Klasse L cat. ABC, 1e en 2e parcours

Springring 1
Datum: 16-06-2019
Aanvang: aansluitend

Jury: Wolde, K. Ten
Jury: Haan, A.O. De
Jury: Cats, L.

L/A-L/B-L/C (1 combinatie)
RangRuiterPonyKl.Cat.Verenigingsptn1
 
xManon TjassingHopstein MaraLCHynstewilleUit11

Rubrieksponsor Rinsma Fashion Plaza Gorredijk

Terug naar de top

Rubrieksponsor Rinsma Fashion Plaza Gorredijk
Klasse L cat. ABC, 1e en 2e parcours

Springring 1
Aanvang: aansluitend

Jury: Wolde, K. Ten
Jury: Haan, A.O. De
Jury: Cats, L.

L/A-L/B-L/C (1 combinatie)
RangRuiterPonyKl.Cat.Verenigingsptn1
 
xManon TjassingHopstein MaraLCHynstewilleVrijw

Rubrieksponsor Rinsma Fashion Plaza Gorredijk

Terug naar de top

Rubrieksponsor Rinsma Fashion Plaza Gorredijk
Klasse L cat. DE, 1e en 2e parcours

Springring 1
Aanvang: aansluitend

Jury: Wolde, K. Ten
Jury: Haan, A.O. De
Jury: Cats, L.

L/D-L/E (5 combinaties)
RangRuiterPonyKl.Cat.Verenigingsptn1tijd1sptn2tijd2
1Thijmen Van MispelaarMis' MontrealLDMazeppa066,95038,02
2Bibi TeeuwenKoningshoek FabianLDGrensruiters470,85  
 
3Antoinette BoekMaybe NotLEScheeneruiters483,25  
4Aline De JongArankaLDLytse Fjildruters Hemrik E.o.688,02  
xMarrit De JongDiamondsLDTjongerruitersVrijw   
 Hanne BoumaZorroLDWaldrutersNG   
 Robin WindstraRossum's C'est La VieLDNienoordNG   

Rubrieksponsor Rinsma Fashion Plaza Gorredijk

Terug naar de top

Rubrieksponsor Rinsma Fashion Plaza Gorredijk
Klasse L cat. DE, 1e en 2e parcours

Springring 1
Aanvang: aansluitend

Jury: Wolde, K. Ten
Jury: Haan, A.O. De
Jury: Cats, L.

L/D-L/E (8 combinaties)
RangRuiterPonyKl.Cat.Verenigingsptn1tijd1
1Aline De JongArankaLDLytse Fjildruters Hemrik E.o.071,61
2Antoinette BoekMaybe NotLEScheeneruiters457,01
 
3Thijmen Van MispelaarMis' MontrealLDMazeppa461,68
4Bibi TeeuwenKoningshoek FabianLDGrensruiters463,7
5Fleur StruikSparkling PrinceLDStroomruiters2098,21
6Marij AkkermanTommyLDSkansruterkes20113,75
xMarrit De JongDiamondsLDTjongerruitersVrijw 
 Femke Oostra (HC)Forged KundaliniLDSjaerdema-liauckemaruiters084,04

Rubrieksponsor Rinsma Fashion Plaza Gorredijk

Terug naar de top

Rubrieksponsor Filterservice Gorredijk
Klasse M cat. CDE, 1e en 2e parcours

Springring 1
Datum: 16-06-2019
Aanvang: aansluitend

Jury: Wolde, K. Ten
Jury: Haan, A.O. De
Jury: Cats, L.

M/C-M/D-M/E (7 combinaties)
RangRuiterPonyKl.Cat.Verenigingsptn1tijd1sptn2tijd2
1Robin WindstraCarlosMCNienoord071,46036,46
2Femke OostraForged KundaliniMDSjaerdema-liauckemaruiters079,86045,12
 
3Justine WagemansOrchid's HeroMDPion477,33  
4Nore Van der VeurGizmoMETjongerruiters1193,69  
xMarij AkkermanTommyMDSkansruterkesUit1   
 Hanne BoumaZorroMDWaldrutersUit11   
 Bella Smit (HC)Happy Valentine's BalouMETrynwâlden874,57  

Rubrieksponsor Filterservice Gorredijk

Terug naar de top

Rubrieksponsor Filterservice Gorredijk
Klasse M cat. CDE, 1e en 2e parcours

Springring 1
Datum: 16-06-2019
Aanvang: aansluitend

Jury: Wolde, K. Ten
Jury: Haan, A.O. De
Jury: Cats, L.

M/C-M/D-M/E (5 combinaties)
RangRuiterPonyKl.Cat.Verenigingsptn1tijd1
1Justine WagemansOrchid's HeroMDPion465,38
 
2Nore Van der VeurGizmoMETjongerruiters475,03
3Robin WindstraCarlosMCNienoord866,09
4Robin WindstraRossum's C'est La VieMDNienoord1274,42
xBella Smit (HC)Happy Valentine's BalouMETrynwâlden471,74

Rubrieksponsor Filterservice Gorredijk

Terug naar de top

Gemaakt met Concours 3.5 Software (www.concours35.nl)