Lijst gemaakt op: 18-06-2018 21:44:17

Stichting Concours Hippique Gorredijk 15,16 en 17 juni 2018 dressuur, springen en mennen

klasse B cat. ABC, 1e proef
Klasse B cat DE, 1e proef
klasse B cat ABC, 2e proef
Klasse B cat DE, 2e proef
Klasse L1 cat ABC, 1e proef
Klasse L1 cat DE, 1e proef
Klasse L2 cat CDE, 1e proef
Klasse L1 cat ABC, 2e proef
Klasse L1 cat DE, 2e proef
Klasse L2 cat CDE, 2e proef
klasse M1 cat ABC, 1e proef
Klasse M1 cat DE, 1e proef
Klasse M2 cat DE, 1e proef
Klasse M1 cat ABC, 2e proef
Klasse M1 cat DE, 2e proef
Klasse M2 cat DE, 2e proef
Klasse Z1 cat CDE, 1e proef
Klasse Z2 cat DE, 1e proef
Klasse Z1 cat CDE, 2e proef
Klasse Z2 cat DE, 2e proef
Klasse BB cat BC
Klasse BB cat DE
Klasse B cat ABC, 1e parcours
Klasse B cat DE, 1e parcours
Klasse B cat ABC, 2e parcours
Klasse B cat DE, 2e parcours
Klasse L cat DE, 1e parcours
klasse L cat ABC, 1e parcours
Klasse L cat DE, 2e parcours
Klasse L cat ABC, 2e parcours
Klasse Z cat CDE, 1e parcours
klasse Z cat CDE, 2e parcours

Rubrieksponsor Dekema Ruitersport Gorredijk
Klasse B proef 3

Ring 1
Datum: 17-06-2018
Aanvang: 10:30

B/A-B/B-B/C, proef 3 (12 combinaties)
RangRuiterPonyKl.Cat.Verenigingptn.
1Kyra JornaDebbyBALytse Fjildruters Hemrik E.o.191
2Jens PrinsClassicsBCNieuw Leven188,5
3Manon MeijerinkAmberBASteenwyck187,5
 
4Sanne JagerMoonlightBCBurcht187
5Joyce BoeijengaCorlandoBCSkansruterkes184
 Dominique JanssenZorroBCKwintoruiters184
7Iris WellesSelehem's Luna Of EasterBBBoarnruters181
8Anthe RegnerusMagliv's Honey GoldBCFrisiaantjes180,5
9Elina VoolstraCaitlinBCSkansruterkes180
10Anne BoonstraNorthfields Whitemoor EgonBCLytse Fjildruters Hemrik E.o.176,5
11Helisha BekemaLustoord AmberBBOorsprong162
xIvanka De VriesShine's GabberBCPionUit1

Rubrieksponsor Dekema Ruitersport Gorredijk

Terug naar de top

Rubrieksponsor Dekema Ruitersport Gorredijk
Klasse B proef 3

Ring 1
Datum: 17-06-2018
Aanvang: 10:30

B/D-B/E, proef 3 (15 combinaties)
RangRuiterPonyKl.Cat.Verenigingptn.
1Floor BosPapachicoBDJong Ut Ein207
2Evelyn De JongLuckyBDBoarnruters196
3Emma KamstHopstein SnoopyBDNienoord194,5
4Roos ReitsemaBlitsBDDunruters192
 
5Willow De JongSacha RossoBETjongerruiters187,5
6Marij AkkermanTommyBDSkansruterkes187,5
7Emmy van den BosHilco of HeartsBE't Haske186,5
8Amber KlasterMy LadyBD't Haske185
9Anne-rixt BrinkMarie-Loes van VredebestBDWaldruters180
 Annika HolmanEiberg's Hester DBDMennomaneezje180
11Nina de JongMissyBDSjaerdema-liauckemaruiters176,5
12Sigrid De JongSarah-LeeBD 176,5
13Iris LigthartRockyBDDrie Gemeenten175
14Dora Janna HouwerIjsseldijk's AxelBDPion169,5
15Nicole van SleenAmigoBDSkansruterkes169
xMelanie KramerShavieBDDoorzettersNG

Rubrieksponsor Dekema Ruitersport Gorredijk

Terug naar de top

Rubrieksponsor Dekema Ruitersport Gorredijk
Klasse B proef 4

Ring 2
Datum: 17-06-2018
Aanvang: 10:37

B/A-B/B-B/C, proef 4 (9 combinaties)
RangRuiterPonyKl.Cat.Verenigingptn.
1Jens PrinsClassicsBCNieuw Leven193,5
2Anne BoonstraNorthfields Whitemoor EgonBCLytse Fjildruters Hemrik E.o.191
3Kyra JornaDebbyBALytse Fjildruters Hemrik E.o.190
 
4Elina VoolstraCaitlinBCSkansruterkes186,5
5Iris WellesSelehem's Luna Of EasterBBBoarnruters184
6Manon MeijerinkAmberBASteenwyck179
7Brecht JonkerjillzBBJong Ut Ein177
8Helisha BekemaLustoord AmberBBOorsprong174
9Ivanka De VriesShine's GabberBCPion171

Rubrieksponsor Dekema Ruitersport Gorredijk

Terug naar de top

Rubrieksponsor Dekema Ruitersport Gorredijk
Klasse B proef 4

Ring 2
Aanvang: 10:37

B/D-B/E, proef 4 (15 combinaties)
RangRuiterPonyKl.Cat.Verenigingptn.
1Emmy van den BosHilco of HeartsBE't Haske204,5
2Marij AkkermanTommyBDSkansruterkes203
3Evelyn De JongLuckyBDBoarnruters195,5
4Amber KlasterMy LadyBD't Haske193,5
 
5Roos ReitsemaBlitsBDDunruters192
6Willow De JongSacha RossoBETjongerruiters185,5
7Nina de JongMissyBDSjaerdema-liauckemaruiters184,5
 Floor BosPapachicoBDJong Ut Ein184,5
9Nicole van SleenAmigoBDSkansruterkes183
 Anne-rixt BrinkMarie-Loes van VredebestBDWaldruters183
11Emma KamstHopstein SnoopyBDNienoord181,5
12Sigrid De JongSarah-LeeBD 180
13Dora Janna HouwerIjsseldijk's AxelBDPion179
14Iris LigthartRockyBDDrie Gemeenten174,5
15Annika HolmanEiberg's Hester DBDMennomaneezje173
xMelanie KramerShavieBDDoorzettersNG

Rubrieksponsor Dekema Ruitersport Gorredijk

Terug naar de top

Rubrieksponsor Dekema Ruitersport Gorredijk
Klasse L1 proef 7

Ring 3
Datum: 17-06-2018
Aanvang: 10:30

L1/A-L1/B-L1/C, proef 7 (6 combinaties)
RangRuiterPonyKl.Cat.Verenigingptn.
1Alma TerpstraBikkelL1BPion187
2Manon TjassingHopstein MaraL1CHynstewille180,5
 
3Lieke BergsmaBeautyL1CSkansruterkes180
4Elize van VilsterenGolden MagicL1CPion176
5Nynke PrinsShore Brooks Bon JoviL1ANieuw Leven171
6Josephine BoekKes EviL1BScheeneruiters166,5

Rubrieksponsor Dekema Ruitersport Gorredijk

Terug naar de top

Rubrieksponsor Dekema Ruitersport Gorredijk
Klasse L1 proef 7

Ring 3
Datum: 17-06-2018
Aanvang: 10:30

L1/D-L1/E, proef 7 (15 combinaties)
RangRuiterPonyKl.Cat.Verenigingptn.
1Emma van LeeuwenFardouL1DAdvendo186,5
2Marja HeldewegSubliem's Joli CoeurL1DSkansruterkes186
3Dione IJtsmaEdithL1DNienoord186
4Janniek WiersmaDjaroL1DTally-ho185
 
5Juliëtte VernooyFrancis LassL1DDiever En Omstreken182,5
6Marrit De JongDiamondsL1DBoarnruters175
7Anna de VriesVriesburgers RonaldoL1DScheeneruiters173,5
8Monique HofBeautyL1DBoarnruters173
9Iris HoeksemaSpecial ArtL1EPion172
10Anna MenkeAidenL1DMensinghe Roden171,5
11Aline de JongArankaL1DLytse Fjildruters Hemrik E.o.171
12Laura GorteTrentinoL1EGeneraal Van Den Bosch171
 Marijn BosmaBeautyL1DNeo171
14Denise JochemsNynkeL1DSteenwyck170,5
 Lisanne SeinstraStarnightL1EDrie Gemeenten170,5

Rubrieksponsor Dekema Ruitersport Gorredijk

Terug naar de top

Rubrieksponsor Dekema Ruitersport Gorredijk
Klasse L2 proef 11

Ring 3
Datum: 17-06-2018
Aanvang: 10:30

L2/C-L2/D-L2/E, proef 11 (5 combinaties)
RangRuiterPonyKl.Cat.Verenigingptn.
1Elin BranderCoelenhage ParcoL2DPion211
2Sytske De JongMaurik's Giorgio ArmaniL2DBoarnruters199,5
 
3Amarins HalmanWiardaL2EBoarnruters185,5
4Rianne de VriesKingL2CSkansruterkes177,5
5Iris LuchtmeijerHaversteins OililyL2DScheeneruiters176,5

Rubrieksponsor Dekema Ruitersport Gorredijk

Terug naar de top

Rubrieksponsor Dekema Ruitersport Gorredijk
Klasse L1 proef 8

Ring 4
Datum: 17-06-2018
Aanvang: 10:37

L1/A-L1/B-L1/C, proef 8 (6 combinaties)
RangRuiterPonyKl.Cat.Verenigingptn.
1Nynke PrinsShore Brooks Bon JoviL1ANieuw Leven186
2Manon TjassingHopstein MaraL1CHynstewille184,5
 
3Elize van VilsterenGolden MagicL1CPion182
4Lieke BergsmaBeautyL1CSkansruterkes177,5
5Alma TerpstraBikkelL1BPion176
6Josephine BoekKes EviL1BScheeneruiters174

Rubrieksponsor Dekema Ruitersport Gorredijk

Terug naar de top

Rubrieksponsor Dekema Ruitersport Gorredijk
Klasse L1 proef 8

Ring 4
Datum: 17-06-2018
Aanvang: 10:37

L1/D-L1/E, proef 8 (14 combinaties)
RangRuiterPonyKl.Cat.Verenigingptn.
1Emma van LeeuwenFardouL1DAdvendo193,5
2Iris HoeksemaSpecial ArtL1EPion190,5
3Dione IJtsmaEdithL1DNienoord186,5
4Juliëtte VernooyFrancis LassL1DDiever En Omstreken183,5
 
5Monique HofBeautyL1DBoarnruters180,5
6Aline de JongArankaL1DLytse Fjildruters Hemrik E.o.180,5
7Marrit De JongDiamondsL1DBoarnruters175
8Marja HeldewegSubliem's Joli CoeurL1DSkansruterkes174
9Anna MenkeAidenL1DMensinghe Roden173,5
10Janniek WiersmaDjaroL1DTally-ho171
11Anna de VriesVriesburgers RonaldoL1DScheeneruiters170
12Denise JochemsNynkeL1DSteenwyck169
 Lisanne SeinstraStarnightL1EDrie Gemeenten169
14Laura GorteTrentinoL1EGeneraal Van Den Bosch164

Rubrieksponsor Dekema Ruitersport Gorredijk

Terug naar de top

Rubrieksponsor Dekema Ruitersport Gorredijk
Klasse L2 proef 12

Ring 4
Datum: 17-06-2018
Aanvang: 10:37

L2/C-L2/D-L2/E, proef 12 (5 combinaties)
RangRuiterPonyKl.Cat.Verenigingptn.
1Sytske De JongMaurik's Giorgio ArmaniL2DBoarnruters208,5
2Elin BranderCoelenhage ParcoL2DPion198,5
 
3Amarins HalmanWiardaL2EBoarnruters195,5
4Iris LuchtmeijerHaversteins OililyL2DScheeneruiters186,5
5Rianne de VriesKingL2CSkansruterkes185

Rubrieksponsor Dekema Ruitersport Gorredijk

Terug naar de top

Rubrieksponsor Dekema Ruitersport Gorredijk
Klasse M1 proef 15

Ring 5
Datum: 17-06-2018
Aanvang: 10:30

M1/A-M1/B-M1/C, proef 15 (1 combinatie)
RangRuiterPonyKl.Cat.Verenigingptn.
1Isabelle SatonIrmaM1BTjongerruiters204

Rubrieksponsor Dekema Ruitersport Gorredijk

Terug naar de top

Rubrieksponsor Dekema Ruitersport Gorredijk
Klasse M1 proef 15

Ring 5
Datum: 17-06-2018
Aanvang: 10:30

M1/D-M1/E, proef 15 (8 combinaties)
RangRuiterPonyKl.Cat.Verenigingptn.
1Sarah-Anna BrinkmanLeuns Veld's Dolce VitaM1EStuyvesantruiters199,5
2Miranda RuskenBrunaM1DDunruters189,5
 
3Jinke de VriesBumba BabaluM1ETjongerruiters188,5
4Nynke Van den BoschAmberM1EWaldruters186,5
5Chinouk WeststrateLiberty's Contessa de la LunaM1EHsf It Bytling179,5
6Femke Van der MeulenLunaM1DMennoruiters175
7Gerbrich ClooMeikeM1DJong Ut Ein173,5
8Hiske Van der MeerNijebert's MatthijsM1EWaldruters169,5

Rubrieksponsor Dekema Ruitersport Gorredijk

Terug naar de top

Rubrieksponsor Dekema Ruitersport Gorredijk
klasse M2 proef 19

Ring 5
Datum: 17-06-2018
Aanvang: 11:33

M2/D-M2/E, proef 19 (4 combinaties)
RangRuiterPonyKl.Cat.Verenigingptn.
1Isolde BangmaTopsvoorter SubliemM2DStuyvesantruiters193
 
2Berber de HeerQuinieM2DBoarnruters184,5
3Ilse TerpstraSpecial Painted PaoloM2DPion184,5
4Marit DijkstraEasy BoyM2D't Haske182,5
xInge OelenHanzehof 's DylanM2EWeideruitersNG

Rubrieksponsor Dekema Ruitersport Gorredijk

Terug naar de top

Rubrieksponsor Dekema Ruitersport Gorredijk
Klasse M1 proef 16

Ring 6
Datum: 17-06-2018
Aanvang: 10:37

M1/A-M1/B-M1/C, proef 16 (1 combinatie)
RangRuiterPonyKl.Cat.Verenigingptn.
1Isabelle SatonIrmaM1BTjongerruiters172,5

Rubrieksponsor Dekema Ruitersport Gorredijk

Terug naar de top

Rubrieksponsor Dekema Ruitersport Gorredijk
Klasse M1 proef 16

Ring 6
Datum: 17-06-2018
Aanvang: 10:37

M1/D-M1/E, proef 16 (7 combinaties)
RangRuiterPonyKl.Cat.Verenigingptn.
1Sarah-Anna BrinkmanLeuns Veld's Dolce VitaM1EStuyvesantruiters188,5
2Jinke de VriesBumba BabaluM1ETjongerruiters186
 
3Miranda RuskenBrunaM1DDunruters184
4Chinouk WeststrateLiberty's Contessa de la LunaM1EHsf It Bytling182
5Gerbrich ClooMeikeM1DJong Ut Ein168
6Hiske Van der MeerNijebert's MatthijsM1EWaldruters165,5
7Femke Van der MeulenLunaM1DMennoruiters149

Rubrieksponsor Dekema Ruitersport Gorredijk

Terug naar de top

Rubrieksponsor Dekema Ruitersport Gorredijk
klasse M2 proef 20

Ring 6
Datum: 17-06-2018
Aanvang: 11:40

M2/D-M2/E, proef 20 (4 combinaties)
RangRuiterPonyKl.Cat.Verenigingptn.
1Isolde BangmaTopsvoorter SubliemM2DStuyvesantruiters190,5
 
2Ilse TerpstraSpecial Painted PaoloM2DPion177,5
3Marit DijkstraEasy BoyM2D't Haske177,5
4Berber de HeerQuinieM2DBoarnruters176
xInge OelenHanzehof 's DylanM2EWeideruitersNG

Rubrieksponsor Dekema Ruitersport Gorredijk

Terug naar de top

Rubrieksponsor Dekema Ruitersport Gorredijk
Klasse Z1 proef 23

Aansluitend aan de M2, ring 5

Ring 7
Datum: 17-06-2018
Aanvang: 12:15

Z1/C-Z1/D-Z1/E, proef 23 (11 combinaties)
RangRuiterPonyKl.Cat.Verenigingptn.
1Liv van der HaringSulaatik's Vanilla TouchZ1CMolenwieken237,5
2Esther PostmusJonkers' JortZ1DPostruters236
3Marilee De VriesDulce Evita's danceZ1ETrynwâlden223
 
4Lobke WalingaElvisZ1EHanzeruiters208,5
5Amarins de GrootOosting DonatellaZ1DRaerderhimrúters205,5
 Silke HeidaJoli-coeurZ1DBoarnruters205,5
7Frouke VerhoeffSchermeer's Hof HerculesZ1EBoarnruters204,5
8Lysbeth de GrootZandkamp's EvitaZ1DRaerderhimrúters202
9Mirjam RuiterThinkaZ1EWaldruters195,5
10Rikst RegnerusMagliv's Honey GoldZ1CFrisiaantjes192,5
11Julia ScholteNinaZ1EWelleruters173
xMelissa Van der VeenTosca's AndyZ1DLytse Fjildruters Hemrik E.o.NG
 Manon VeenstraCedricaZ1ERadboudruitersNG

Rubrieksponsor Dekema Ruitersport Gorredijk

Terug naar de top

Rubrieksponsor Dekema Ruitersport Gorredijk
klasse Z2 proef 90

Ring 7
Datum: 17-06-2018
Aanvang: 14:01

Z2/D-Z2/E, proef 90 (1 combinatie)
RangRuiterPonyKl.Cat.Verenigingptn.
1Ilse RijpkemaDS Don SilencioZ2DJong Ut Ein228

Rubrieksponsor Dekema Ruitersport Gorredijk

Terug naar de top

Rubrieksponsor Dekema Ruitersport Gorredijk
Klasse Z1 proef 24

Aansluitend aan de M2, ring 6

Ring 8
Datum: 17-06-2018
Aanvang: 12:15

Z1/C-Z1/D-Z1/E, proef 24 (10 combinaties)
RangRuiterPonyKl.Cat.Verenigingptn.
1Esther PostmusJonkers' JortZ1DPostruters227
2Marilee De VriesDulce Evita's danceZ1ETrynwâlden217
3Lobke WalingaElvisZ1EHanzeruiters211,5
 
4Liv van der HaringSulaatik's Vanilla TouchZ1CMolenwieken207,5
5Mirjam RuiterThinkaZ1EWaldruters202,5
6Frouke VerhoeffSchermeer's Hof HerculesZ1EBoarnruters202
7Amarins de GrootOosting DonatellaZ1DRaerderhimrúters197
8Silke HeidaJoli-coeurZ1DBoarnruters196
9Lysbeth de GrootZandkamp's EvitaZ1DRaerderhimrúters191,5
xJulia ScholteNinaZ1EWellerutersVrijw
 Melissa Van der VeenTosca's AndyZ1DLytse Fjildruters Hemrik E.o.NG
 Manon VeenstraCedricaZ1ERadboudruitersNG

Rubrieksponsor Dekema Ruitersport Gorredijk

Terug naar de top

Rubrieksponsor Dekema Ruitersport Gorredijk
klasse Z2 proef 91

Ring 8
Datum: 17-06-2018
Aanvang: 14:01

Z2/D-Z2/E, proef 91 (2 combinaties)
RangRuiterPonyKl.Cat.Verenigingptn.
1Sam OudhofNew Star 8Z2DSkansruterkes257
 
2Ilse RijpkemaDS Don SilencioZ2DJong Ut Ein228

Rubrieksponsor Dekema Ruitersport Gorredijk

Terug naar de top

Rubrieksponsor Olympia Uitzendburea Drachten
Klasse BB

Springring 1
Aanvang: 10:30

BB/B-BB/C (1 combinatie)
RangRuiterPonyKl.Cat.Verenigingsptn1stijl1
1Fenna de VriesKruimeltje WBBBSkansruterkes071,0

Rubrieksponsor Olympia Uitzendburea Drachten

Terug naar de top

Rubrieksponsor Olympia Uitzendburea Drachten
Klasse BB

Springring 1
Aanvang: aansluitend

BB/D-BB/E (1 combinatie)
RangRuiterPonyKl.Cat.Verenigingsptn1tijd1
1Aline de JongArankaBBDLytse Fjildruters Hemrik E.o.30
 
xMelanie KramerShavieBBDDoorzettersNG 
 Fleur StruikSparkling PrinceBBDStroomruitersNG 

Rubrieksponsor Olympia Uitzendburea Drachten

Terug naar de top

Rubrieksponsor Kobus Garijp
Klasse B, 1e en 2e parcours

Springring 1
Aanvang: aansluitend

B/A-B/B-B/C (7 combinaties)
RangRuiterPonyKl.Cat.Verenigingsptn1stijl1
1Dominique JanssenZorroBCKwintoruiters078,0
2Rianne de VriesKingBCSkansruterkes075,5
 
3Sem Van der SluisJackoBCTjongerruiters477,5
4Joyce BoeijengaCorlandoBCSkansruterkes473,0
5Fenna de VriesKruimeltje WBBSkansruterkes467,5
6Brecht JonkerjillzBBJong Ut Ein465,5
7Manon TjassingHopstein MaraBCHynstewille1671,0

Rubrieksponsor Kobus Garijp

Terug naar de top

Rubrieksponsor Kobus Garijp
Klasse B, 1e en 2e parcours

Springring 1
Aanvang: aansluitend

B/D-B/E (10 combinaties)
RangRuiterPonyKl.Cat.Verenigingsptn1stijl1
1Elyne de JongUlenaBEStuyvesantruiters070,0
2Nina WagelaarZevensterBDNienoord067,5
3Marijn BosmaBeautyBDNeo463,0
 
4Juliëtte VernooyFrancis LassBDDiever En Omstreken868,0
xBas Van den BoschSylvesterBDWaldrutersUit2 
 Iris LuchtmeijerHaversteins OililyBDScheeneruitersUit2 
 Anna MenkeAidenBDMensinghe RodenUit2 
 Dionne Van der PloegHoneytanjaBEMazeppaUit2 
 Emma ZandbergArmaniBERadboudruitersUit2 
 Bauke OostheimJuventusBEHanzeruitersUit2 

Rubrieksponsor Kobus Garijp

Terug naar de top

Rubrieksponsor Kobus Garijp
Klasse B, 1e en 2e parcours

Springring 1
Aanvang: aansluitend

B/A-B/B-B/C (6 combinaties)
RangRuiterPonyKl.Cat.Verenigingsptn1stijl1
1Dominique JanssenZorroBCKwintoruiters080,5
2Rianne de VriesKingBCSkansruterkes075,0
 
3Manon TjassingHopstein MaraBCHynstewille071,0
4Sem Van der SluisJackoBCTjongerruiters473,0
 Joyce BoeijengaCorlandoBCSkansruterkes473,0
xBrecht JonkerjillzBBJong Ut EinUit11 

Rubrieksponsor Kobus Garijp

Terug naar de top

Rubrieksponsor Kobus Garijp
Klasse B, 1e en 2e parcours

Springring 1
Aanvang: aansluitend

B/D-B/E (10 combinaties)
RangRuiterPonyKl.Cat.Verenigingsptn1stijl1
1Iris LuchtmeijerHaversteins OililyBDScheeneruiters071,0
2Juliëtte VernooyFrancis LassBDDiever En Omstreken468,0
3Elyne de JongUlenaBEStuyvesantruiters465,5
 
4Nina WagelaarZevensterBDNienoord463,0
5Marijn BosmaBeautyBDNeo1263,0
xBas Van den BoschSylvesterBDWaldrutersUit2 
 Anna MenkeAidenBDMensinghe RodenUit2 
 Dionne Van der PloegHoneytanjaBEMazeppaUit2 
 Emma ZandbergArmaniBERadboudruitersUit2 
 Bauke OostheimJuventusBEHanzeruitersUit2 
 Fleur StruikSparkling PrinceBDStroomruitersNG 

Rubrieksponsor Kobus Garijp

Terug naar de top

Rubrieksponsor Filter Service Gorredijk
Klasse L, 1e en 2e parcours

Springring 1
Aanvang: aansluitend

L/D-L/E (6 combinaties)
RangRuiterPonyKl.Cat.Verenigingsptn1stijl1sptn2
1Sytske De JongBlomkeLDBoarnruters00,00
 Marij AkkermanTommyLDSkansruterkes00,00
 Larissa Van den BergBabauLEPonyvriendjes00,00
 
4Famke DeelstraJust Right RikadoLDTjongerruiters70,0 
5Antoinette BoekMaybe NotLEScheeneruiters150,0 
xNynke Van den BoschAmberLEWaldrutersUit2  

Rubrieksponsor Filter Service Gorredijk

Terug naar de top

Rubrieksponsor Filter Service Gorredijk
Klasse L, 1e en 2e parcours

Springring 1
Aanvang: aansluitend

L/A-L/B-L/C (2 combinaties)
RangRuiterPonyKl.Cat.Verenigingsptn1stijl1
1Josephine BoekKes EviLBScheeneruiters120,0
 
xEmma BouwerSterreLCRaerderhimrútersUit11 

Rubrieksponsor Filter Service Gorredijk

Terug naar de top

Rubrieksponsor Filter Service Gorredijk
Klasse L, 1e en 2e parcours

Springring 1
Aanvang: aansluitend

L/D-L/E (6 combinaties)
RangRuiterPonyKl.Cat.Verenigingsptn1tijd1
1Marij AkkermanTommyLDSkansruterkes051,03
2Famke DeelstraJust Right RikadoLDTjongerruiters056,95
 
3Sytske De JongBlomkeLDBoarnruters444,88
4Antoinette BoekMaybe NotLEScheeneruiters456,55
5Larissa Van den BergBabauLEPonyvriendjes466,55
xNynke Van den BoschAmberLEWaldrutersUit2 

Rubrieksponsor Filter Service Gorredijk

Terug naar de top

Rubrieksponsor Filter Service Gorredijk
Klasse L, 1e en 2e parcours

Springring 1
Aanvang: aansluitend

L/A-L/B-L/C (2 combinaties)
RangRuiterPonyKl.Cat.Verenigingsptn1stijl1
1Josephine BoekKes EviLBScheeneruiters40,0
 
xEmma BouwerSterreLCRaerderhimrútersUit2 

Rubrieksponsor Filter Service Gorredijk

Terug naar de top

Rubrieksponsor Albert Heijn Gorredijk
Klasse Z, 1e en 2e parcours

Springring 1
Aanvang: aansluitend

Z/C-Z/D-Z/E (2 combinaties)
RangRuiterPonyKl.Cat.Verenigingsptn1tijd1
1Lisa MinkemaValensiaZEWaldruters474,99
 
xElise van de WitteRomantic MelleZCEastermarUit1 

Rubrieksponsor Albert Heijn Gorredijk

Terug naar de top

Rubrieksponsor Albert Heijn Gorredijk
Klasse Z, 1e en 2e parcours

Springring 1
Aanvang: aansluitend

Z/C-Z/D-Z/E (2 combinaties)
RangRuiterPonyKl.Cat.Verenigingsptn1tijd1
1Lisa MinkemaValensiaZEWaldruters074,18
 
xElise van de WitteRomantic MelleZCEastermarUit1 

Rubrieksponsor Albert Heijn Gorredijk

Terug naar de top

Gemaakt met Concours 3.5 Software (www.concours35.nl)